sobota, 5 stycznia 2013

Pierwszy post w Nowym RokuNa wstępie ślę spóźnione ale bardzo szczere życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku dla wszystkich odwiedzających moje skromne progi. Nowy rok zdążył się już na dobre rozpocząć ale ja mam jeszcze jedną zaległość do pokazania. Po drobnych kłopotach zdrowotnych udało mi się ukończyć obrazek kotka z Salu "Sylwestrowa Noc". Oto i on:

  
Jeszcze go nie zagospodarowałam. Chciałam uszyć poszewkę na poduszkę ale zastanawiam się czy go po prostu nie oprawić. Jest śliczny, wymagał dużo pracy, jednak warto było. A ponieważ wyszywałam go Ariadną ma troszkę inne odcienie niż obrazki pozostałych haftujących go koleżanek. Za to jest mój, jedyny i niepowtarzalny :)

Jeśli chodzi o robótkowe postanowienia noworoczne to takowych nie czyniłam. Zawsze w praniu wychodzą nowe projekty, którym nie można się oprzeć.
Pierwszym wyzwaniem w jakim biorę udział jest SAL  7 krasnoludków zorganizowany przez AlcięZ miłą chęcią będę haftować ten wzór. Mam już dla niego przeznaczenie. Na tą chwilę staram się skompletować mulinki, a co za tym idzie zakupy w pasmanterii będą koniecznością :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz